Aktywacja Windows 10 i 11
Aktywacja telefoniczna systemu Windows 10 i 11
 

Często, w przypadku produktów z rynku wtórnego, podczas aktywacji system zgłasza błąd 0xC004C008. Błąd ten nie jest wadą produktu, oznacza tylko brak możliwości aktywacji danej licencji w wyborze ''przez internet'', w tym przypadku należy skorzystać z aktywacji telefonicznej, która jest realizowana całkowicie online.

Aktywację telefoniczną wywołujemy wpisując polecenie SLUI 4 na pasku wyszukiwania:

Klikamy w polecenie SLUI 4 i uruchamia się kreator aktywacji:

Z listy dostępnych krajów wybieramy oczywiście Polskę i przechodzimy dalej:

 Na tym etapie mamy do wyboru dwie możliwości:

1. Dzwonimy na wskazany numer telefonu i aktywujemy produkt z pomocą telefonicznego systemu aktywacji, wsparcia technicznego Microsoft

Bezpłatny numer telefonu wsparcia technicznego to : 00 800 121 1654 , 

- Natępnie, zaraz po otrzymaniu informacji o rejestracji rozmowy, wybieramy tonowo 1 lub 2, zgadzajac się na rejestr lub nie,

- Po uzyskaniu informacji o aktywacji , wybieramy tonowo 1 dla systemu windows , lub 3 dla pakietu office i gier. 

- Kolejno ignorujemy kolejną informację o przesłaniu pomocy drogą elektroniczną, uzyskania wsparcia dla aktywacji i czekamy na potwiredzenia informacji czy został juz otwarty kreator aktywacji telefonicznej. 

- Automat nas zapyta o numery ID instalacji w wyswietlanych oknach kreatora, kontynuujemy aktywację wraz a automatycznym asystentem Microsoft do momentu uzyskania pełnej aktywacji Naszego pakietu.

Uwaga!

Na samym końcu aktywacji, automatyczny asystent zapyta nas liczne zainstlowanych urządzeń, wybieramy tonowo  '' 0 ''

To wszystko.

 

Jeśli strona aktywacji telefonicznej działa prawidłowo: 

 

2. Aktywację wykonujemy za pomocą specjalnej strony Microsoftu : otwórz aktywacje telefoniczną

Na tej stronie wybieramy z ilu cyfr składają się grupy ID instalacji, w przypadku systemu Windows 10 jest to 7, klikamy zatem 7:

  

Na tej stronie należy przepisać nasz ID instalacji, należy zwrócić uwagę, żeby nie popełnić błędów przy przepisywaniu cyfr. Po przepisaniu klikamy zatwierdź, na następnej stronie zostaniemy zapytani o ilość komputerów na, których zainstalowana jest aktywowana właśnie licencja, WAŻNE - odpowiadamy 0 (ZERO), gdyż nr 1 jest instalacja, którą właśnie aktywujemy. Po potwierdzeniu uzyskujemy ID potwierdzenia, które należy przepisać do kreatora aktywacji telefonicznej systemu Windows. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl